Чемпіонат Європи з вільної боротьби серед кадетів

з 17 по 22 червня 2019 року в м. Фаєнца (Італія) відбувся чемпіонат Європи з вільної серед кадетів. Вихованець ДЮСШ «Богатир»  Нарек Погосян,  що навчався в Київському обласному ліцеї-інтернаті з фізичної культури та спорту, у ваговій категорії  65 кг. переміг борця з Польщі і виборов бронзову нагороду.

9 місце у ваговій категорії 73 кг. посіла Поліна Коваленко.

Перший тренер ДЮСШ «Богатир» Нарека Погосяна Хоменко В.В.                                 Поліни Коваленко – Савченко В.І.

Особистий тренер КОЛІФКС  Мазуркевич О.В                                                           

 

Чемпіонат міста з вільної боротьби

09 травня 2019 року у спортивному залі ДЮСШ «Богатир»  відбувся чемпіонат міста Біла Церква з вільної боротьби серед юнаків та дівчат

В змаганнях брали участь 88 учасників . Змагалися  команди ДЮСШ «Богатир» і ДЮСШ «Олімп» в двох вікових групах 2007-2008 р.,

2009-2011 р.н.  Чемпіонат проходив у 20 вагових категоріях.

Чемпіони та призери були нагороджені медалями, дипломами та цінними подарунками. За кращу техніку, за волю до перемоги і за кращий кидок нагороджувались кубками з символікою борців.

Дякуємо Малхазу Папіашвілі за партнерство в проведенні чемпіонату міста.

Тренування з натхненням!!! Пicля вручения дорогих ПОДАРУНКIВ!!!                              юним спортсменам вихованцем нашоi школи МСМК
Романовим Геннадiем вlд меценатiв.ДЯКУЄМО!!!

Турнір пам’яті В.О.Передерія

04 квітня 2019 року в спортивному залі ДЮСШ “Богатир” відбувся традиційний турнір з дзюдо присвячений пам’яті засновника дзюдо в м. Біла Церква В’ячеслава Овсійовича Передерія. Юні дзюдоїсти змагалися в 10 вагових категоріях.

у вазі 60 кг. Іван Тищенко виборов золото.

срібна нагороду одержали: Арсен Аракелян – 50 кг, Евген Ткачук – 38 кг.

бронзову нагороду одержали: Кирило Пантюшенко

– 46 кг., Егор Ткачук – 30 кг., Костянтин Паламарчук – 42 кг.

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби на Кубок Кобзаренка

11 січня 2019 року в місті Ромни Сумської області відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби  Кубка Кобзаренка. Змагалися п’ять команд: міста Білої Церкви, Києва, Лубни, Ніжина і Ромни. Перемогу в цих змаганнях здобула команда міста Білої Церкви, вихованці ДЮСШ “Богатир”. Вітаємо учнів та тренера Музиченка В.В. з гарним виступом на цих змаганнях.

Міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті МС І.В.Станкевича

17-18 листопада в м. Вітебськ (Білорусь) відбувся Міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті МС І.В.Станкевича

Борці вільного стилю з міста Білої Церкви є чемпіонами та призерами змагань.

Чемпіонкою цього турніру стала Лілія Маланчук у вазі 53 кг.

Срібло виборов  – Валентин Бабій у вазі 74 кг.

Бронзу виборола – Анна Мазуркевич у вазі 62 кг.

Відкритий чемпіонат ДЮСШ “Богатир” з греко – римської боротьби

21 квітня 2018 року в спортивному залі ДЮСШ «Богатир» відбувся відкритий чемпіонат ДЮСШ «Богатир» з греко-римської боротьби сере юнаків 2004-2005р.н., 2006-2007 р.н, 2008-2009 р.н. У змаганнях брали участь 86 учасників з восьми команд

Чемпіонат проходив у 15 вагових категоріях. 14 вихованців ДЮСШ «Богатир» стали чемпіонами та призерами цих змагань.

У віковій групі 2004-2005 р.н. чемпіонами змагань стали:

Сергій Лисенко – вагова категорія 32 кг., Дмитро Ніколенко – вагова категорія 62 кг

У віковій групі 2008-2009 р.н. – Лука Папіашвілі -вагова категорія 25 кг.

Ілля Озадовський – вагова категорія 27 кг., Аббас Гусейнов – вагова категорія 29 кг.. Максим Войтенко – вагова категорія +75 кг.

      

Відкритий юнацький турнір з дзюдо пам’яті В.О.Передерія

Вадим Кошель взяв участь у відкритті турніру з дзюдо у Білій Церкві

7 квітня 2018 року секретар Білоцерківської міської ради свободівець Вадим Кошель взяв участь в урочистому відкритті VIII турніру з боротьби дзюдо, присвяченого пам’яті засновника дзюдо у м. Біла Церква В’ячеслава Передерія. Змагання відбулися в Білій Церкві на базі ДЮСШ “Богатир”.

У турнірі взяли участь команди Корсуня-Шевченківського, Жашкова, Фастова, Вишневого, Житомира, с. Озерне та ДЮСШ “Олімп” і “Богатир”. Всього ‒ близько сотні спортсменів 2008‒2010 р. н.

“Радий бути присутнім на змаганнях з дзюдо, адже це мій рідний вид спорту, вдвічі приємніше завітати до рідної спортивної зали ДЮСШ “Богатир”. Саме тут я прозаймався дзюдо більше 20 років, після того працював тренером. На превеликий жаль, вже з нами немає нашого тренера В’ячелава Передерія. Родина та вихованці, адміністрація школи пережили страшну трагедію. Доки проводяться такі турніри, доки є дзюдо у Білій Церкві, доти пам’ять про славетного тренера буде жити в наших серцях”, ‒ прокоментував захід Вадим Кошель.

Чемпіонат міста з вільної боротьби

06 квітня 2018 троку в спортивно залі Комунального закладу Білоцерківської міської ради  ДЮСШ «Богатир» відбувся чемпіонат міста Біла Церква з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2008-2010 р.н.

В змаганнях брали участь 69 учасників . Змагалися  команди ДЮСШ «Богатир» і ДЮСШ «Олімп».

Відкривали змагання організатори та почесні гості: Заступник начальника управління – начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради – Валентина Миколаївна Коросько.

Директор Комунального закладу Білоцерківської міської ради ДЮСШ «Богатир» – Валерій Петрович Падалець.

Чемпіонат проходив у 15 вагових категоріях.

Чемпіонами змагань стали:

Данило Луцик – 23 кг(ДЮСШ «Богатир»)Лука Папіашвілі- 26 кг.(ДЮСШ «Богатир»)Ілля Злодейний  – 29 кг. (ДЮСШ «Богатир»),

Тимур Карпов – 30 кг. (ДЮСШ «Богатир») Олександр Царенко – 32 кг. (ДЮСШ «Богатир») Аббас Гусейнов – 33 кг. (ДЮСШ «Богатир»)

Артем Маценко – 35 кг(ДЮСШ «Богатир»), Ігор Ткаченко – 38 кг. (ДЮСШ «Богатир») Назар Терещенко – 42 кг(ДЮСШ «Олімп»)

Семен Кубрак – 46 кг(ДЮСШ «Богатир»), Павло Коробенко – 50 кг. (ДЮСШ «Богатир»), Ілля Вівдіч – 58 кг. (ДЮСШ «Олімп»)

Вікторія Федченко – 26 кг(ДЮСШ «Богатир»)., Діана Євсєєва- 30 кг. (ДЮСШ «Олімп»),Олександра Зайцева – 36 кг(ДЮСШ «Богатир»)

Чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок

З 26 по 30 березня 2018 року у м. Южне, Одеської області Валентин Бабій  брав участь у чемпіонаті України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок   (1998-2000 р.н.)  і виборов бронзову нагороду у ваговій категорії 74 кг. де було проведено п’ять поєдинків на борцівському килимі з яких трьох  сутичок одержав перемогу на туше і одну перемогу закінчив чисто технічно. Одну сутичку програв срібному призеру чемпіонату Світу.

Анна Мазуркевич у ваговій категорії 65 кг. виборола п’яте місце

Валентин Хасаншин у ваговій категорії 120 кг. виборов дев’яте місце

Особистий тренер учнів Падалець Валерій Петрович.

 

1 2 3 4